ochranné siete


alt

ochranné uzlové siete

Strojom pletené ochranné siete z 2 - 5 mm šnúry na mieru: napr. do športových hál, na okná, okolo športových ihrísk, za bránky, na kladivárske klietky, na skládky komunálneho odpadu, atypické bránky atď.

alt

ochranné bezuzlové siete

Siete vyrábame na mieru zo sieťoviny slovenskej výroby, napr. do športových hál, na okná, okolo športových ihrísk, za bránky, na skládky komunálneho odpadu, na kontajnery, prívesné vozíky, regály a siete na atypické bránky atď.

alt

siete na balkóny

Ochranné siete proti holubom, siete na ochranu domácich zvierat. Siete na zabezpečenie balkónov proti vypadnutiu. Siete sú vyrábané na mieru s pevnosťou podľa účelu použitia. Siete sú po obvode ukončené spevnené a obšité.


alt

záhradkárske siete

Ľahké rašlové - bezuzlové siete na ochranu hrozna. Šírka sietí 123 cm. Dĺžka siete v balení 20 a 50 m.

alt

Siete na futbalové ihriská

Výber najčastejšie používaných sietí na oplotenie futbalových ihrísk, siete za futbalové bránky, lapače lôpt. Siete sú vhodné aj na volejbalové ihriská.

alt

siete na okná

Výber najčastejšie používaných sietí na ochranu okien v telocvičniach. Bezuzlové siete s krátkou dodacou lehotou.


alt

Siete na preliezky

Šplhacie siete sú určené predovšetkým na detské ihriská ako samostatné prvky alebo ako súčasti herných zostáv. Možno ich použiť aj v interiéri. Siete dodávame na mieru (v max. rozmere 5 x 5m) a s rôznym spôsobom zakončenia, ktoré zodpovedá príslušnej norme.

alt

Siete na lyžiarske svahy

- na vytýčenie a ohraničenie lyžiarských zjazdoviek a ciest. Siete je možné použiť aj ako ohraničenie crossových závodísk. Siete z uzlovej sieťoviny červenej farby z PP (polypropylén) 2 mm alebo PE (polyetylén) 3 mm s okom 5 cm alebo 10 cm.

alt

montážny materiál

Materiál určený k upevneniu sietí, kotveniu alebo napínaniu sietí. Matice, skrutky, háky, kotvy, lanká, karabinky, lanové svorky, napínacie skrutky, hmoždinky, závitové tyče, podložky a mnohé ďalšie.


Buďte s nami v kontakte