priemyslové siete


alt

siete na kontajnery

- na zachytenie drobných a ľahkých predmetov počas prepravy. Znižujú znečistenie prírody. Po obvode je gumové lano pre jednoduché upevnenie. Siete vyrábame aj na mieru.

alt

siete na vagóny

Certifikované plastové siete na zakrytie vagónov prepravujúcich kovový šrot. Znižujú znečistenie prírody. Šírka siete je 3,8 m a veľkosť oka je 3 x 3 cm.

alt

siete proti pádu osôb

Základným materiálom na bezpečnostné siete je pletená polyamidová (PA) šnúra s Ø 3,5 mm. Obvodové nosné lano je PA - stáčané s Ø 14 mm. Max. plocha siete je 144 m2.


alt

siete na prívesné vozíky

Siete slúžia na zachytenie drobných a ľahkých predmetov počas prepravy v otvorených korbách a kontajneroch. Znižujú znečistenie prírody. Na zákazku vieme Vám vyrobiť siete aj v iných rozmeroch a aj s hustejšími okami.

alt

siete na skládky

Siete na skládky komunálneho odpadu proti úletu ľahkého odpadu. Ľahké prenosné siete na zachytenie odpadu počas veterných dní, ktoré môžete premiestniť podľa potreby a smeru vetra. Siete sú vyrobené z 2 mm uzlovej siete a po obvode spevnené - obšité.

alt

regálové siete

Regálové bezpečnostné siete na zabezpečenie uskladneného materiálu proti pádu a ochrane osôb pred zranením padajúcim materiálom. Ideálne využitie pre paletové regály. Výhodou je nízka vlastná hmotnosť a ľahká montáž, či demontáž.


Buďte s nami v kontakte