športové siete


alt

futbalové siete

- ponúkame z klasickej uzlovej ale aj z bezuzlovej sieťoviny z vlastnej produkcie. Profesionálne a rekreačné siete dodávame na všetky typy brán. Siete sú prevažne bielej farby, ale máme v ponuke aj farebné siete. Siete vyrábame aj na mieru.

alt

hádzanárske siete

- pre rôzne druhy bránkových konštrukcií a v rôznej hrúbke materiálu, uzlové aj bezuzlové. Dodávame aj tzv. záclonky do hádzanárskych bránok. Siete vyrobíme aj v iných rozmeroch ako v ponuke, môžu byť vyrobené aj s 5 x 5 cm okami.

alt

volejbalové siete

Široký výber volejbalových sietí od rekreačných sietí až po siete najvyššej kvality pre ligové zápasy. K sieťam dodávame aj vytyčovacie pásky, anténky s puzdrom alebo so šnúrkou.
K plážovým sieťam dodávame aj vytyčovacie čiary.


alt

tenisové siete

- vnútorné aj vonkajšie, vyrobené z UV stabilizovaných PP šnúr v zelenej a čiernej farbe. Siete sú zavlečené 14 m oceľovým lankom, opatrené na jednej strane slučkou. Ponúkame wimbledonové pásky, tieniace zásteny, deliace siete a sieťové metly.

alt

hokejové siete

- ručne a strojom pletené siete do hokejových brán. Siete sú určené na bránky typu KANADA. Ručne a strojom pletené uzlové hokejová siete z 5 mm polyamidovej snúry sú siete najvyššej kvality. V ponuke máme aj potrebne chrániče do hokejových brán.

alt

bedmintonové siete

Bedmintonová sieť PROFI EXTRA s konštrukciou na trávu a piesok. Veľmi kvalitné bedmintonové siete z uzlovej polyamidovej siete. Bedmintonové siete so stojanmi do terénu. Rekreačné bedmintonové siete.


alt

basketbalové siete

Basketbalové siete v bielej a červeno-modro-bielej farbe zo 4 mm PA šnúry a zo 6 mm PP šnúry, kovové reťazové siete

alt

basketbalový kôš

Sieť je prichytená nerezovým lankom, ktorá je zavlečená do trubičiek prizváraných k spodnej strane obruče. Kôš je bez sieťky.

alt

florbalové siete

Uzlové siete na florbalové bránky - dodávame v čiernej farbe. Do bránok dodávame aj záclonky v bielej farbe.


alt

hojdacie siete

- ručne a strojom pletené. Strojom pletené siete sú z 2 a 3 mm siete. Ručne pletené hojdacie siete z 5 mm šnúry pre 1 a 2 osoby. Nosnosť: 150 kg.

alt

siete na lopty

Siete na prenášanie lôpt (dodávame na 1 až 25 lôpt), alebo siete, v ktorých môžete skladovať FIT lopty (1-4 kusy).

alt

siete na atp bránky

Uzlové aj bezuzlové siete vyrábané na zákazku, podľa Vami definovaných rozmerov.


Buďte s nami v kontakte